Våre ansatte

Å utvikle et nært og godt samarbeid med våre kunder og samarbeidspartnere er vår viktigste oppgave!

 

Vi er i dag ca 75 ansatte totalt, fordelt på våre fabrikker på Hegdal og i Helgeroa, og mange av disse har flere tiår bak seg i bedriften! Deres kunnskap og erfaring gir en yrkesstolthet som er helt avgjørende for at vi klarer å opprettholde kvalitet i alle ledd – år etter år!

 

I tillegg til å være en sikker leverandør med hensyn til kvalitet og leveringsevne, er vi hele tiden lydhøre for signaler fra kjøkkensjefene der ute, som vi anser som våre beste produktutviklere.

Som spesialister på dypfryste bær, frukt, grønnsaker, sopp og potetprodukter vet vi at det stilles store krav til oss.

Det tar vi som en utfordring!

 

Ellen Mangelrød Rambo

Kvalitetsleder

ellen@norrek.no
97 61 81 92
 

Claus Trodal Christensen

Avdelingsleder Hegdal

claus@norrek.no
90 73 01 67
 

Karina Riis Nilsen

Produksjonsleder

karina@norrek.no
93 65 71 30
 

Anne Sivertsen

Produktkontrollør

anne.sivertsen@norrek.no
 

Silje Bjørkmo

Agent Nord Norge

silje@dinernord.no
90 61 32 62
 

Isabell Kristin Svendsen

Markedsansvarlig

Isabell@norrek.no
91 66 55 67
 

Espen Andersen

Økonomi og personalleder

espen@norrek.no
41 41 43 06
 

Hans-Christian Mundal

Innkjøp og logistikkleder

hcm@norrek.no
48 18 12 38
 

Marion Mørk Smith

Ordrekontor

mail@norrek.no
 

Renate Manvik

Ordrekontor

mail@norrek.no
 

Erik Wellerop

Key Account Manager

erik@norrek.no
99 09 99 37
 

Hege Skoli Svendsen

Salgssjef

hege.svendsen@norrek.no
91 39 23 87
 

Trond Manvik

Daglig leder

trond.manvik@norrek.no
90 53 69 30
 

Jeanette Moen Røsbek

Økonomi

Jeanette@norrek.no
90 88 57 00
 

Jan Håvard Elfving Halvorsen

Key Account Manager

jan.haavard@norrek.no
92 40 65 65