Våre ansatte

Å utvikle et nært og godt samarbeid med våre kunder og samarbeidspartnere er vår viktigste oppgave!

 

Vi er i dag ca 75 ansatte totalt, fordelt på våre fabrikker på Hegdal og i Helgeroa, og mange av disse har flere tiår bak seg i bedriften! Deres kunnskap og erfaring gir en yrkesstolthet som er helt avgjørende for at vi klarer å opprettholde kvalitet i alle ledd – år etter år!

 

I tillegg til å være en sikker leverandør med hensyn til kvalitet og leveringsevne, er vi hele tiden lydhøre for signaler fra kjøkkensjefene der ute, som vi anser som våre beste produktutviklere.

Som spesialister på dypfryste bær, frukt, grønnsaker, sopp og potetprodukter vet vi at det stilles store krav til oss.

Det tar vi som en utfordring!

 

Janne Stenehjem

Daglig leder

janne@norrek.no
95 85 90 90
 

Hege Skoli Svendsen

Salgs- og markedssjef

hege@norrek.no
91 39 23 87
 

Espen Andersen

HR- og IT leder

espen@norrek.no
41 41 43 06
 

Vlora Berisha

Kvalitetsleder

vlora@norrek.no
41 74 81 27
 

Hanne Nilsen Jellum

Kvalitetsmedarbeider

hanne@norrek.no
90 88 33 89
 

Kamilla Manvik Westergren

Innkjøpsleder

kamilla@norrek.no
90 73 36 01
 

Isabell Kristin Svendsen

Salgs- og markedskoordinator

isabell@norrek.no
91 66 55 67
 

Per Ivar Olsson

Fagkonsulent

per.ivar@norrek.no
94 01 51 43
 

Lars Johan Røsholt

Fagkonsulent

lars.johan@norrek.no
92 25 13 36
 

Marion Mørk Smith

Konsulent Kundeservice

salg@norrek.no / marion@norrek.no
33 16 54 00
 

Renate Manvik

Avd.leder Kundeservice

salg@norrek.no / renate@norrek.no
33 16 54 00
 

Finn Karlsen

Lager- og logistikkleder

finn@norrek.no
91 11 88 95
 

Jon Terje Davidsen

Logistikkplanlegger

jon.terje@norrek.no
97 07 84 67
 

Claus Trodal Christensen

Produksjons- og logistikksjef

claus@norrek.no
90 82 43 49
 

Trine T. Gustavsen

Regnskapsmedarbeider

trine@norrek.no
90 88 57 00
 

Silje Jensen

Agent Nord Norge

silje@dinernord.no
90 61 32 62
 

Anders Vetlesen

CFO

anders@norrek.no
481 34 093
 

Martin Uteng

Leder markedskommunikasjon

martin@norrek.no
412 46 540