Våre ansatte

Å utvikle et nært og godt samarbeid med våre kunder og samarbeidspartnere er vår viktigste oppgave!

 

Vi er i dag ca 75 ansatte totalt, fordelt på våre fabrikker på Hegdal og i Helgeroa, og mange av disse har flere tiår bak seg i bedriften! Deres kunnskap og erfaring gir en yrkesstolthet som er helt avgjørende for at vi klarer å opprettholde kvalitet i alle ledd – år etter år!

 

I tillegg til å være en sikker leverandør med hensyn til kvalitet og leveringsevne, er vi hele tiden lydhøre for signaler fra kjøkkensjefene der ute, som vi anser som våre beste produktutviklere.

Som spesialister på dypfryste bær, frukt, grønnsaker, sopp og potetprodukter vet vi at det stilles store krav til oss.

Det tar vi som en utfordring!

 

Trond Manvik

Daglig leder

trond@norrek.no
90 53 69 30
 

Hege Skoli Svendsen

Salgs- og markedssjef

hege@norrek.no
91 39 23 87
 

Espen Andersen

Personal- og IT leder

espen@norrek.no
41 41 43 06
 

Jeanette Moen Røsbek

Økonomileder

Jeanette@norrek.no
90 88 57 00
 

Steffen Kråkenes

Produksjonsleder

Steffen Kråkenes
92099186
 

Heidi Kokkersvold

Kvalitetsleder

heidi@norrek.no
95 85 76 82
 

Claus Trodal Christensen

Avdelingsleder Hegdal

claus@norrek.no
90 82 43 49
 

Kamilla Manvik Westergren

Innkjøpsassistent

kamilla@norrek.no
907 33 601
 

Isabell Kristin Svendsen

Markedsansvarlig

isabell@norrek.no
91 66 55 67
 

Annette A. Gjerstad

Salgssjef Storhusholdning

aag@norrek.no
97 55 64 52
 

Per Ivar Olsson

Fagkonsulent

per.ivar@norrek.no
94 01 51 43
 

Lars Johan Røsholt

Fagkonsulent

lars.johan@norrek.no
92 25 13 36
 

Marion Mørk Smith

Ordrekontor

salg@norrek.no / marion@norrek.no
33 16 54 00
 

Renate Manvik

Ordrekontor

salg@norrek.no / renate@norrek.no
33 16 54 00
 

Finn Karlsen

Lager- og logistikkleder

finn@norrek.no
91 11 88 95
 

Jon Terje Davidsen

Logistikkplanlegger

jon.terje@norrek.no
97 07 84 67
 

Silje Bjørkmo

Agent Nord Norge

silje@dinernord.no
90 61 32 62