Våre ansatte

Å utvikle et nært og godt samarbeid med våre kunder og samarbeidspartnere er vår viktigste oppgave!

 

Vi er i dag ca 75 ansatte totalt, fordelt på våre fabrikker på Hegdal og i Helgeroa, og mange av disse har flere tiår bak seg i bedriften! Deres kunnskap og erfaring gir en yrkesstolthet som er helt avgjørende for at vi klarer å opprettholde kvalitet i alle ledd – år etter år!

 

I tillegg til å være en sikker leverandør med hensyn til kvalitet og leveringsevne, er vi hele tiden lydhøre for signaler fra kjøkkensjefene der ute, som vi anser som våre beste produktutviklere.

Som spesialister på dypfryste bær, frukt, grønnsaker, sopp og potetprodukter vet vi at det stilles store krav til oss.

Det tar vi som en utfordring!

 

Trond Manvik

Daglig leder

trond.manvik@norrek.no
90 53 69 30
 

Claus Trodal Christensen

Avdelingsleder Hegdal

claus@norrek.no
90 73 01 67
 

Hans-Christian Mundal

Innkjøp og logistikkleder

hcm@norrek.no
48 18 12 38
 

Karina Riis Nilsen

Produksjonsleder

karina@norrek.no
93 65 71 30
 

Hege Skoli Svendsen

Salgssjef

hege.svendsen@norrek.no
91 39 23 87
 

Erik Wellerop

Key Account Manager

erik@norrek.no
99 09 99 37
 

Jan Håvard Elfving Halvorsen

Key Account Manager

jan.haavard@norrek.no
92 40 65 65
 

Isabell Kristin Svendsen

Markedsansvarlig

Isabell@norrek.no
91 66 55 67
 

Marion Mørk Smith

Ordrekontor

salg@norrek.no
33 16 54 00
 

Renate Manvik

Ordrekontor

salg@norrek.no
33 16 54 00
 

Espen Andersen

Økonomi og personalleder

espen@norrek.no
41 41 43 06
 

Jeanette Moen Røsbek

Økonomi

Jeanette@norrek.no
90 88 57 00
 

Ellen Mangelrød Rambo

Kvalitetsleder

ellen@norrek.no
97 61 81 92
 

Anne Sivertsen

Produktkontrollør

anne.sivertsen@norrek.no
90 88 33 89
 

Silje Bjørkmo

Agent Nord Norge

silje@dinernord.no
90 61 32 62